ما کی هستیم

بیمه گران ؛ با دیدگاهی متفاوت به مفهوم بیمه می پردازد

ماموریت و ارزش ها

ارائه اصولی و سریع خدمات با حداقل زمان ممکن 

تاریخچه ما

از سال ۱۳۹۲ نمایندگی فاطمه مکارمی با شماره پروانه ۱۴۱۸ شروع به فعالیت کرد.

از سال ۱۳۹۲ نمایندگی فاطمه مکارمی با شماره پروانه ۱۴۱۸ شروع به فعالیت کرد. با عنایت پروردگار هر روز بر تعداد مشتریان راضی این نمایندگی افزوده شد. سعی این نمایندگی بر ارائه اصولی و سریع خدمات با حداقل زمان ممکن می باشد و همین امر باعث شد مشتریان وفادار ، ما را مورد لطف قرار داده و معرفی کنند .

امید است بتوانیم شایسته ترین اقدامات و خدمات ممکن را برای بیمه گذاران گرامی این نمایندگی فراهم نمائیم . خواهشمندیم ما را از نظرات ، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود بهره کند سازید تا به این مهم که رضایت ۱۰۰٪ مشتریان است دست یابیم.

فاطمه مکارمی , مدیر بیمه گران

درباره بیمه گران

بیمه گران ؛ یک وب سایت خدمات بیمه می باشد که با دیدگاهی متفاوت به مفهوم بیمه می پردازد و افراد با مراجعه به وب سایت بیمه گران و کسب اطلاعات مرتبط با بیمه مورد نظر ، با پاسخ دادن به چند سوال ساده میتوانند قیمت بیمه درخواستی خود را دریافت کنند. افراد در وب سایت بیمه گران پس از بررسی می توانند به خرید بیمه مورد نظر خود اقدام نمایند و با فاصله چند روز در محل تحویل بگیرند. افراد با خرید هر بیمه نامه امتیاز کسب می‌کنند که سایر بیمه های خود را می‌توانند طبق امتیاز به دست آمده با تخفیف تهیه نمایند .

تماس بگیرید...

با ما تماس بگیرید ۰۹۱۳۳۳۷۹۰۹۹ یا برای ارسال ایمیل کلیک کنید